Tüm İmza Günleri Listesini Görmek için Tıklayın Tüm Etkinlik Listesini Görmek için Tıklayın Etkinlik Programı PDF Dosyası için Tıklayın
Tüm Etkinlikler
-
Çocuk ve Gençlik
“Asla Büyümeyeceğim!”
14.00 - 15.0002.11.2019Büyükada SalonuYÖNETEN
Aslı TohumcuKONUŞMACILAR
Altay Öktem, Barış İnce, Sevin OkyayDÜZENLEYEN
Can Çocuk Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
"Karikatür Okuma Atölyesi"
14.00 - 14.4502.11.2019Kalamış SalonuKONUŞMACILAR
Hicabi DemirciDÜZENLEYEN
Desen Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
"Origami Atölyesi"
11.00 - 11.4503.11.2019Kalamış SalonuYÖNETEN
Nazan TacerDÜZENLEYEN
TUDEM Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
“Mağaradan Kitaba”
12.00 - 12.4503.11.2019Kalamış SalonuKONUŞMACILAR
Nur DombaycıDÜZENLEYEN
Damla Yayınevi -
Çocuk ve Gençlik
"Sıradışı Bir Tanıklık: Bozuk Saat"
13.15 - 14.1503.11.2019Büyükada SalonuKONUŞMACILAR
Irmak Zileli, Gökçe GündüçDÜZENLEYEN
ON8 -
Çocuk ve Gençlik
Atölye: "Tekerlemelerle Eğleniyor, Birlikte Bir Öykü Yaratıyoruz, “Sarımsaklanır mı Kedi?’’
10.30 - 12.3004.11.2019Moda SalonuYÖNETEN
Gülsevin KıralDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
"Şiirli Düşler Atölyesi"
12.00 - 12.4504.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Mavisel YenerDÜZENLEYEN
TUDEM Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
"Harika Bir Uçurtma"
13.00 - 13.4504.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Tülin KozikoğluDÜZENLEYEN
İletişim Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
Atölye: "Hayalimdeki Atıştırmalık: Atıştırmalık Öyküler”
14.00 - 16.0004.11.2019Moda SalonuKONUŞMACILAR
Elif Yonat ToğayDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
Yaratıcı Okuma, “Harika Bir Uçurtma’’
10.30 - 12.3005.11.2019Moda SalonuYÖNETEN
Tülin KozikoğluDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
"Berk'in Yeni Macerası: Berk ve Çıp Çıp Dedektif Oldu"
11.00 - 11.4505.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Kaan ElbingilDÜZENLEYEN
Günışığı Kitaplığı -
Çocuk ve Gençlik
“Yaratıcı Düşünme Atölyesi, Milli Değerlerimiz”
12.00 - 13.0005.11.2019Heybeliada SalonuKONUŞMACILAR
Burcu Karadaş, Eda BayrakDÜZENLEYEN
Yediveren Çocuk -
Çocuk ve Gençlik
“Karagöz’ün Gözünden Karikatürlerle Türk-Yunan Nüfus Mübadelesi”
12.00 - 12.4505.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Esat Halil ErgelenDÜZENLEYEN
Lozan Mübadilleri Vakfı -
Çocuk ve Gençlik
“Astro ve Babi Ay'a Tırmanıyor: Uzay Aracı Tasarlama Atölyesi”
13.00 - 14.0005.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Gülşah Özdemir Koryürek, Alper BaytekinDÜZENLEYEN
Sıfırdan Yayıncılık -
Çocuk ve Gençlik
“Grup Çalışması: Öğretmenimin Gizli Hayatı”
14.00 - 16.0005.11.2019Moda SalonuYÖNETEN
Alp GökalpDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
"Efsane Dolu Anadolu"
14.15 - 15.1505.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Koray Avcı ÇakmanDÜZENLEYEN
TUDEM Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
"Baklanbaus Anlatılıyor, Çocuklar Mitolojiyle Tanışıyor! Bitmeyen Mitoloji’’
10.30 - 12.3006.11.2019Moda SalonuYÖNETEN
Hafize Çınar GünerDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
"Yapay Zeka ve İnsan Üzerine Bir Roman: Denek E.E.E."
11.00 - 11.4506.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Aslı DerDÜZENLEYEN
Günışığı Kitaplığı -
Çocuk ve Gençlik
"Mia ve Şekerli Şeyler"
12.00 - 12.4506.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Birsen Ekim ÖzenDÜZENLEYEN
Timaş Çocuk -
Çocuk ve Gençlik
"Bir Masal Olsam"
13.00 - 13.4506.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Çiğdem GündeşDÜZENLEYEN
Uçanbalık Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
“Bir Bulut’un Ardından”
14.00 - 14.4506.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Gülsüm CengizDÜZENLEYEN
Ginko Çocuk -
Çocuk ve Gençlik
“Sunum, Söyleşi, Grup Çalışması: Balaban"
14.00 - 16.0006.11.2019Moda SalonuYÖNETEN
Şiirsel TaşDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
"Drama, İllüstrasyon, Yaratıcı Düşünme: Pembe Kuş ile Minik Kurbağa”
10.30 - 12.3007.11.2019Moda SalonuYÖNETEN
Emre ŞimşekDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
"Tavşan Dişli Bir Gözlemcinin Notları"
11.00 - 11.4507.11.2019Marmara SalonuKONUŞMACILAR
Behiç AkDÜZENLEYEN
Günışığı Kitaplığı -
Çocuk ve Gençlik
"Dünya Hayal Kurma Günü"
11.00 - 11.4507.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Habib BektaşDÜZENLEYEN
TUDEM Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
“Deniz’in Sıfır Atık Kitabı”
11.00 - 12.0007.11.2019Heybeliada SalonuKONUŞMACILAR
Sima ÖzkanDÜZENLEYEN
Redhouse Kidz -
Çocuk ve Gençlik
“Bi Müsaade Bi Sınavım Var"
12.00 - 12.4507.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Faruk ÖndağDÜZENLEYEN
Timaş Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
“Kodlama Atölyesi” (7-12 Yaş)*
13.00 - 13.4507.11.2019Marmara SalonuKONUŞMACILAR
Nisa İnciDÜZENLEYEN
Taze Kitap -
Çocuk ve Gençlik
“Matematik Üzerine Söyleşi: İşlem Tamam”
14.00 - 16.0007.11.2019Moda SalonuYÖNETEN
Toprak IşıkDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
"Yaratıcı Okuma, Zuzu Çöplükte’’
10.30 - 12.3008.11.2019Moda SalonuYÖNETEN
Görkem Kantar ArsoyDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
"Tekerleme, Şekerleme: Sarımsaklanır mı Kedi?"
11.00 - 11.4508.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Gülsevin KıralDÜZENLEYEN
Günışığı Kitaplığı -
Çocuk ve Gençlik
"Çocuklarla Lozan Antlaşmasının Bir Keşif Yolculuğu"
11.00 - 11.4508.11.2019Büyükada SalonuKONUŞMACILAR
Özden Timurlenk ÇelikDÜZENLEYEN
Lozan Mübadilleri Vakfı -
Çocuk ve Gençlik
"Herkesin Bir Hikayesi Vardır"
11.00 - 11.4508.11.2019Heybeliada SalonuKONUŞMACILAR
Miyase SertbarutDÜZENLEYEN
TUDEM Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
"Matematiği Tanısan İnan ki Çok Seveceksin"
12.00 - 12.4508.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Toprak IşıkDÜZENLEYEN
TUDEM Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
"İlk Gençlik Öyküleri ve 'Sen Ne İstersen?'”
13.00 - 13.4508.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Neslihan ÖnderoğluDÜZENLEYEN
Günışığı Kitaplığı -
Çocuk ve Gençlik
"Atölye Çalışması:Bilim Üzerine Eğlenceli Sohbet Çılgın Deneyler Kulübü”
14.00 - 16.0008.11.2019Moda SalonuYÖNETEN
İlter DemirbilekDÜZENLEYEN
Bütün Çocuklar Bizim Derneği -
Çocuk ve Gençlik
"Tekerlekli Bir Evim Olsa"
16.30 - 17.1508.11.2019Heybeliada SalonuKONUŞMACILAR
Nehir Aydın GökdumanDÜZENLEYEN
Damla Yayınevi -
Çocuk ve Gençlik
"Bir Yazar Bir Youtuber'la Karşı Karşıya Gelirse"
12.00 - 13.0009.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Hanzade Servi, Gülse GöçerDÜZENLEYEN
TUDEM Yayınları -
Çocuk ve Gençlik
"Gençlikte Defalarca Kaybolmak"
15.45 - 16.4509.11.2019Karadeniz SalonuKONUŞMACILAR
Behçet Çelik, Gaye Boralıoğlu, Ahmet Büke, Müren BeykanDÜZENLEYEN
Günışığı Kitaplığı -
Çocuk ve Gençlik
"Atatürk'ün İzinde"
13.00 - 13.4510.11.2019Marmara SalonuKONUŞMACILAR
Aytül AkalDÜZENLEYEN
Uçanbalık Yayınları