TÜYAP 37. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ONUR YAZARI VE TEMASI BELİRLENDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde 10-18 Kasım 2018 tarihleri arasında 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nın onur yazarı ve teması belirlendi.

TÜYAP KİTAP ve SANAT FUARLARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2017 / 27. İstanbul Sanat Fuarı, 12 Kasım 2017 Pazar akşamı saat 19.00’da rekor sayıda kitapsever ve sanatseverin ziyaretiyle sona erdi. 

TÜYAP KÜLTÜR FUARLARI ONUR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2017 / 27. İstanbul Sanat Fuarı Onur Ödülleri, 6 Kasım Pazartesi akşamı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

36. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ve ARTİST 2017 / 27. İSTANBUL SANAT FUARI AÇILDI

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2017 / 27. İstanbul Sanat Fuarı 4 Kasım Cumartesi günü saat 12.00’de düzenlenen resmi açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilere açtı.

36. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda düzenlenecek etkinlik programı ve imza günleri listesi açıklandı. 

36. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

TÜYAP 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı basın toplantısı Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Cha YOUNG-CHEOL, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Sedat AKÇAKOYUNLUOĞLU ve Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Sayın Kenan KOCATÜRK'ün değerli katılımlarıyla gerçekleşti.

36. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ONUR YAZARI VE TEMASI BELİRLENDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde hazırlanan 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 04-12 Kasım 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecektir.

TÜYAP KİTAP VE SANAT FUARLARI REKOR SAYIDA ZİYARETÇİNİN KATILIMIYLA SONA ERDİ

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı, 20 Kasım 2016 Pazar akşamı saat 19.00’da 621 bin kişinin ziyaretiyle sona erdi.

TÜYAP KİTAP VE SANAT FUARLARI ONUR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı Onur Ödülleri, 14 Kasım Pazartesi akşamı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi - Interexpo Salonu’nda gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

TÜYAP İSTANBUL KİTAP VE SANAT FUARLARI AÇILDI

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı 12 Kasım Cumartesi günü saat 12.00’de Almanya Federal Cumhuriyeti Devlet Bakanı Sayın Prof. Dr. Maria Böhmer ve T.C. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Hüseyin Yayman’ın değerli katılımlarıyla açıldı.

35. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI AÇILIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile 12-20 Kasım 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecek Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 12 Kasım Cumartesi günü kapılarını otuz beşinci kez açıyor.

35. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ONUR KONUĞU ALMANYA'NIN PROGRAMI AÇIKLANDI

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile 12-20 Kasım 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecek 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Konuğu Almanya’nın etkinlik programı açıklandı.

35. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Bu yıl 35. yaşını kutlayacak olan İstanbul Kitap Fuarı’nda düzenlenecek etkinlik programı açıklandı.  800 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuarda süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk etkinlikleriyle birlikte 300 etkinlik gerçekleştirilecektir.

35. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ULUSLARARASI YAZARLARI KONUK ETMEYE HAZIRLANIYOR

12-20 Kasım 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecek 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı için geri sayım başladı. İstanbul Kitap Fuarı, yurt dışından pek çok değerli yazarı ve şairi konuk edecek.

YEPYENİ BİR BLOG GİRİYOR HAYATIMIZA: İŞİMİZ GÜCÜMÜZ KİTAP !

Bugünlerde yayın hayatına başlayan yepyeni bir blogla sizleri tanıştırmak istiyoruz! İşi gücü kitap olanların, derdi okumak olanların, kitap kurtlarının yazdığı ve söyleştiği bir platform yaratıyoruz.

35. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI BASIN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Onur Konuğu’nun Almanya olduğu Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın basın toplantısı, 6 Eylül Salı günü İstanbul’da gerçekleşmiştir. Toplantı, Frankfurt Kitap Fuarı Uluslararası Projeler Direktörü Sayın Barbel Becker, İstanbul Goethe Enstitüsü Müdürü Sayın Dr. Reimar Volker, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Sayın Hamdi Turşucu ve Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Sayın Metin Celâl’in değerli katılımlarıyla gerçekleşirken TÜYAP adına Kültür Fuarları Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Cemran Öder söz almıştır.

35. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ONUR KONUĞU ALMANYA

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle gerçekleştirilen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı otuz beşinci yaşında Almanya’yı konuk etmeye hazırlanıyor.

İSTANBUL KİTAP FUARI 35. YAŞINDA FELSEFEYİ SELAMLIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, otuz beşinci yaşını 12-20 Kasım 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de kutlayacak.

35. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenecek 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı,12-20 Kasım 2016 tarihleri arasında kapılarını, 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı ile eş zamanlı olarak TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de açacak.

34. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve TÜYAP tarafından düzenlenen 25. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı, 15 Kasım 2015 Pazar akşamı saat 19.00’da 558 bin kişinin ziyaretiyle sona erdi.

33. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI REKOR SAYIDA ZİYARETÇİNİN KATILIMIYLA SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle hazırlanan 33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 16 Kasım 2014 Pazar akşamı saat 19.00’da 503 bin okurun ziyaretiyle sona erdi.