38. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI KASIM AYINDA KİTAPSEVERLERLE BULUŞUYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 2-10 Kasım 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de gerçekleştirilecektir.

 

TÜYAP KİTAP ve SANAT FUARLARI SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen ARTİST 2018 / 28. İstanbul Sanat Fuarı, 18 Kasım 2018 Pazar akşamı saat 19.00’da 611.444 kitapsever ve sanatseverin ziyaretiyle sona erdi.

TÜYAP KÜLTÜR FUARLARI ONUR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen ARTİST 2018 / 28. İstanbul Sanat Fuarı Onur Ödülleri, 12 Kasım Pazartesi akşamı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

37. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde hazırlanan 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 10 Kasım Cumartesi günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de kapılarını açtı. 

37. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI AÇILIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, bu cumartesi günü-10 Kasım- kapılarını açmaya hazırlanıyor.

37. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı etkinlik programı ve imza günleri listesi açıklandı

TÜYAP 37. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ONUR YAZARI VE TEMASI BELİRLENDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde 10-18 Kasım 2018 tarihleri arasında 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nın onur yazarı ve teması belirlendi.

TÜYAP KİTAP ve SANAT FUARLARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2017 / 27. İstanbul Sanat Fuarı, 12 Kasım 2017 Pazar akşamı saat 19.00’da rekor sayıda kitapsever ve sanatseverin ziyaretiyle sona erdi. 

TÜYAP KÜLTÜR FUARLARI ONUR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2017 / 27. İstanbul Sanat Fuarı Onur Ödülleri, 6 Kasım Pazartesi akşamı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

36. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ve ARTİST 2017 / 27. İSTANBUL SANAT FUARI AÇILDI

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2017 / 27. İstanbul Sanat Fuarı 4 Kasım Cumartesi günü saat 12.00’de düzenlenen resmi açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilere açtı.

36. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda düzenlenecek etkinlik programı ve imza günleri listesi açıklandı. 

36. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

TÜYAP 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı basın toplantısı Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Cha YOUNG-CHEOL, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Sedat AKÇAKOYUNLUOĞLU ve Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Sayın Kenan KOCATÜRK'ün değerli katılımlarıyla gerçekleşti.

36. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI ONUR YAZARI VE TEMASI BELİRLENDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde hazırlanan 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 04-12 Kasım 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecektir.

TÜYAP KİTAP VE SANAT FUARLARI REKOR SAYIDA ZİYARETÇİNİN KATILIMIYLA SONA ERDİ

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı, 20 Kasım 2016 Pazar akşamı saat 19.00’da 621 bin kişinin ziyaretiyle sona erdi.

TÜYAP KİTAP VE SANAT FUARLARI ONUR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı Onur Ödülleri, 14 Kasım Pazartesi akşamı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi - Interexpo Salonu’nda gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

TÜYAP İSTANBUL KİTAP VE SANAT FUARLARI AÇILDI

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı 12 Kasım Cumartesi günü saat 12.00’de Almanya Federal Cumhuriyeti Devlet Bakanı Sayın Prof. Dr. Maria Böhmer ve T.C. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Hüseyin Yayman’ın değerli katılımlarıyla açıldı.